«Зеленський є російським пропагандистом, який похоронив Порошенка» — Ірина Луценко передивилася російсь російське телебачення?

«Зеленський є російським пропагандистом, який похоронив Порошенка» — Ірина Луценко передивилася російсь російське телебачення?

Кандидат у президенти України актор Володимир Зеленський має бізнес у РФ і є російським пропагандистом.

Як передає Цензор.НЕТ, про це в ефірі телеканалу «Прямий» сказала народний депутат, представник президента України у Верховній Раді Ірина Луценко.

«Останні соціологічні дослідження говорять про те, що в другий тур виборів будуть виходити два кандидати — Порошенко і Зеленський. Мабуть, Юлія Володимирівна Тимошенко у своєму популізмі та у своїх золотих обіцянках пройшла вже ту стелю людей, які вірять її побрехенькам і її нещирості. Власне, ми маємо сьогодні розглядати двох кандидатів — Петра Олексійовича Порошенка і Зеленського», — сказала вона.

Луценко також зауважила, що шоумен Зеленський має в РФ нерухомість, про що сам заявляв.

«Якщо хтось не знає, у 12 році журнал Forbes опублікував велике інтерв’ю із Зеленським, де було чітко і попунктно розписано всі його статки як мультимільйонера. Мультимільйонер Зеленський розповів про те, що в нього є дуже багато нерухомості в Росії, і він це прямо заявляв. І сьогоднішня декларація Зеленського показує, що в нього є десятки нерухомості і десятки квартир», — наголосила народний депутат.

Вона також підкреслила, що кандидат у президенти України є російським бізнесменом.

«Він є російським бізнесменом, він отримує по сей день роялті, тобто кошти за свої права від фільмів, які він зняв у РФ. Він є російським пропагандистом. Я беру на себе сміливість так заявляти. Тому що він отримав 35 мільйонів рублів від Міністерства культури Росії за пропагандистський фільм, який він знімав про похорон Порошенка.

І підтвердженням цього є слова заступника очільника громадської ради Міністерства культури РФ Пожигайла, який сказав: «Я бачив ролик про похорон Порошенка. Як на мене, йому, Зеленському, навпаки, потрібно дати Орден дружби. Зрозуміло, що всі вони там змінюють свої позиції. Однак на сьогодні діяльність Зеленського корисна для Росії. Оскільки він топить Порошенка, який дійсно є русофобом», — підсумувала Луценко. Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3109370