Якщо з’являються запальні захворювання суглобів, то знайте, що в суглобах немає чому запалюватися

Якщо з’являються запальні захворювання суглобів, то знайте, що в суглобах немає чому запалюватися

Якщо з’являються запальні захворювання суглобів, то знайте, що в суглобах немає чому запалюватися.

Сколіоз — це не стан хребта, це стан кісток таза, як фундаменту, а він повинен бути рівним.

На ногах п’ять пальців, у яких п’ять кісточок. Коли людина переносить всю вагу тіла на одну ногу (70 кг.), то стопа сильно прогинається.

Для того, щоб людина не впала, на стопі утворюється трикутник, і великий палець розгортається. Кісточка великого пальця починає виступати, а людина думає, що виросла кісточка. Потім виростає хрящ, ущільнення, починає хворіти. Це називається поперечна плоскостопість.

У кого кісточка на правій нозі, значить права нога коротша, якщо на лівій, то коротша ліва.
Якщо на двох, то людина спочатку стояла на правій, потім вона почала боліти, і вона перейшла на ліву.

Тому спочатку виникає на одній нозі, а потім на інший.

Якщо у дитини плоскостопість, то у неї зміщені кістки таза. Якщо вона стоптує взуття, припадає, стоїть на носочках, «кривить на п’яту», тобто правою ногою нормально загрібає, а лівою зачерпує, клишонога, то у всіх цих випадках треба дивитися фундамент кісток тазу, який повинен бути розташований в горизонтальній площині.

Вирівняти кістки тазу можна тільки гімнастикою і мануальною терапією, тому що це травма, це зміщення. Якщо ви стрибаєте з автобуса на праву ногу з сумкою в 10 кг, то в момент стрибка суглоб зіскакує.

Голова людини завжди прагне прийняти перпендикулярне положення до плечей. Шия повинна бути розташована на 90 градусів до плечей, щоб через 7 отворів змогла піти кров від головного мозку.

Ви можете подивитися на фотографіях, як розташована ваша голова. У всіх є нахил вліво або вправо. Це означає, що м’язи слабкі, і неправильне розташування хребта. Для цього треба робити зарядку, періодично перевіряти свій хребет.

У китайців всі види гімнастики спрямовані на відновлення хребта. У нас гімнастика руйнує. Не можна хворому остеохондрозом крутити головою, нахилятися вперед, а потрібно зміцнювати спину.

А як лікують хворих на сколіоз дітей в стаціонарах? На них надягають корсети, і за півроку хребет вирівнюється. Але їм не вправляють кістки таза. І коли дитина через півроку знімає корсет, через те, що одна нога коротша за іншу, її сколіоз з першого ступеня перетворюється в четвертий. Їм приєднують холодні, платинові пластини прямо до хребців, з якими не можна вийти на вулицю, вони лопаються від напруги, тому що одна нога коротша за іншу. Ось так і виникають сколіози в дітей.

Чим небезпечний сколіоз? По-перше, у дівчини народиться дитина з порушенням мозкового кровопостачання, тому що дитина виходить гвинтом.

По-друге, зношуються диски. Якщо вони зносяться — відновити їх буде дуже важко, тому що хрящова тканина не дуже міцна, а при відсутності сірки, вона руйнується.

Якщо йдуть запальні захворювання суглобів, то знайте, що в суглобах немає чому запалюватися. Суглоб це дві кістки, там більше нічого немає. Всі захворювання — це захворювання лімфатичної системи.

З іншого боку колінного суглоба знаходиться лімфовузол. Якщо в організмі є бактерії, такі як стрептокок, хламідії, кандида, значить цей вузол затромбований, і рідина перестає відтікати і накопичується в суглобі, підвищується температура. Тому, захворювання суглобів — це захворювання лімфи.

Всі захворювання суглобів (крім травм) — це наявність в них бактерій або інших паразитів.

Артроз — це друга стадія артриту.

Якщо в організмі довго живуть бактерії (1 рік, 2, 3, 10), виникає лімфатична фільтрація, сюди приходять лейкоцити. Потім це все зникає, але лейкоцити попрацювали, виливаючи хрящ. Стрептокок загинув разом з хрящем. Виникає деформуючий артроз з відкладенням солей.

Суглобова рідина повинна бути ідеально чиста, соплива, мокра, вона не повинна бути суха, в ній не повинно бути прожилок, бактерій, грибів. Визначити якість суглобової рідини можна по нігтях.

Нігті повинні бути прозорі, тверді, без поперечної і поздовжньої смугастості. Якщо нігті рифлені, то в суглобовій рідині є крупинки. Ніготь — це застигла внутрішньосуглобова рідина.

У нас п’ять сухожильних піхв, за якими розташовані сухожилля, і п’ять нігтів. Ця рідина повинна десь знайти вихід. Кожен день сюди надходить по міліметру рідини. Ці застиглі крапельки рідини проходять через дві кісточки і в зв’язку з цим зростають нігті.

За нігтями можна повністю визначити стан людини.

Якщо на нігтях грибок, то він не на нігтях, він всередині суглобової рідини. Лікувати треба не нігті. Нові нігті будуть такі ж зіпсовані, як і ті, що людина зняла.

Якщо нігті слабкі, то йде глибоке порушення мінерального обміну плюс залишки грибків. Розшарування нігтів — це розшарування фракції внутрішньосуглобової рідини. Це може статися в результаті якогось бактеріального агента, наприклад, хламідіозу. Для відновлення мінерального обміну необхідно поповнити запаси сірки, йоду, цинку, селену, лецитину і біотину, кальцію і фосфору. Якщо довго пити кораловий кальцій, то нігті будуть дуже хороші.

Якщо на нігтях є білі точки, то це пластівці білків. А значить порушення білкового обміну, тому що білки не перетравлюються і білкові молекули знаходяться всередині суглобової рідини. Потім можуть виникнути захворювання суглобів обмінного характеру.

Якщо на нігтях горби — це показник шийного остеохондрозу. Рідина тече рівномірно і на ніготь виходить рівномірно. Якщо людина спить, і у неї німіють руки, то в цей момент рідина не тече. Виходить так, то тече, то не тече, і ніготь виходить хвилястий.

Кістки черепа

У нас 8 кісток черепа, з’єднаних парно. Кістки черепа рухаються з народження і до останніх днів життя. Вони повинні бути абсолютно симетричні.

Парамемагнум (великий потиличний отвір) не повинен нічого торкатися, туди йде спинний мозок.

Якщо у мами кривий таз, то у дитини зсуваються кістки черепа, парамемагнум зсувається і виникає дитячий церебральний параліч. Може бути косоокість, втрата слуху.

Кістки черепа вправляються з першого до останнього дня життя. Існують народні цілителі, бабки, лікарі, які вміють вправляти кістки черепа. Шукайте фахівців, тому що, якщо кістки черепа криві, то поступово сяде зір, втратиться слух. Людина дивиться не очима, а потиличними буграми.

Дуже важливо, щоб кровопостачання потиличних частин було гарне. Все, що пов’язано з шумом у вухах, запамороченням, з носовими кровотечами — все це йде від підвивихів шийних хребців, зміщення кісток черепа.

Якщо лопаються судини в очах, то це шийний сколіоз, внутрішньочерепна гіпертензія. Хребет рихтувати треба з фундаменту, з кісток таза. Кістки таза не повинні хворіти, крижі не повинен хворіти, куприк повинен бути правильно виставлений.

Є люди, які правлять куприки. Якщо людина впала або був перелом куприка, або інша патологія, така що вона не може сісти, то треба куприк вправляти прямо через пряму кишку.

Якщо у дитини косоокість, криві зуби, то це кістки черепа.

Деформовані кістки можуть передаватися у спадок. Особливо зуби. Сколіоз у спадок не передається. У спадщину передаються обличчя і зуби, щелепи. Передається зовнішній вигляд, внутрішня будова, але на захворювання.

У кожного свій особистий сколіоз через слабкість зв’язкового апарату, через те, що людина не правильно спить, сидить, працює, не правильно носить тяжкості.

Ми про це майже нічого не знаємо. На Сході все роблять правильно. У них немає сколіозу. Китайці дуже прямі. У них лікарів по суглобах дуже мало. Вони харчуються правильно, доброзичливі, роблять зарядку. Їдять свіжу продукцію, риби не морозять.

У нас в країні немає гімнастики. Є бодібілдинг, аеробіка, але немає гімнастики. У нас немає проти паразитарних програм, психології. У нас є медицина така, яка не потрібна.

З харчуванням у нас теж проблеми. Якщо в Японії 50 видів салатів, то у нас один, і то китайський. Вони їдять селеру. У ресторанах у них подають проростки сої, пшениці. М’ясо у них огидне, але зате багато овочів.

Країна вийшла на нові технології. У кожному дворі у них стоїть тренажер, і люди займаються. У них скрізь гасла: все для людини. І там дійсно, все для людини.

За часів Івана Грозного нас було 245 млн. І їх стільки ж, а зараз їх 1 млрд. 345 млн., а нас 146 млн. Ми вимерли, а вони розмножилися. Важко сказати, що там відбувається, але технологія харчування там зовсім інша. Ніяких шипучих напоїв там немає. Вони можуть знаходитися в лазні цілий день. У Китаї 20 видів масажу.

Там все дуже дешево. Працюють вони з ранку до ночі. Але ті, хто підмітають, одягнені в білі рукавички і респіратори. І що найголовніше, всі посміхаються. Нам китайців ніколи не наздогнати.

Джерело