«Всі охочі встигнуть оформити авто»: Мінфін запропонував євробляхи продати на запчастин

«Всі охочі встигнуть оформити авто»: Мінфін запропонував євробляхи продати на запчастин

Власники автомобілів на єврономерах, які не оформлять українську реєстрацію до 24 травня, повинні будуть або вивезти їх з України, або продати на запчастини (щоб подивитися відео на тему, доскрольте до кінця сторінки).

«Вирішили не продовжувати пільговий період. Уряд і президент, профільний комітет залишилися на тій позиції, яка була зафіксована в законі», — заявив заступник міністра фінансів Сергій Верланов, передає УНН.

Він висловив упевненість, що всі охочі встигнуть оформити авто до завершення відведеного законом терміну.

Усього в Україні з 25 листопада по 19 лютого розмитнили майже 124 тис. автомобілів на іноземних номерах. Загальна сума сплати за розмитнення становить 7,7 млрд гривень. На території України налічується приблизно 640 тис. авто з єврореєстрацією.

Найбільше «євроблях» розмитнили: Київська міська митниця — понад 20 тис., Волинська — до 14,5 тис. і Закарпатська — майже 11 тис.

1

Так, до кінця 22 лютого розмитнити авто можна буде зі знижкою 50%. Із 23 лютого по 23 травня діятиме загальний режим розмитнення — за повною ставкою, передбаченою у законі. Вже з 23 травня власники нерозмитнених автомобілів платитимуть штраф у розмірі 170 тис. гривень.

2

Джерело