Він не програє ні однієї кампанії в житті: голова фракції БПП про рейтинг Порошенка

Він не програє ні однієї кампанії в житті: голова фракції БПП про рейтинг Порошенка

Президент України Петро Порошенко в своєму житті не програвав жодної кампанії і не програє. Про це заявив глава фракції БПП Артур Герасимов, коментуючи останні рейтинги президентської гонки, згідно з яким нинішній глава держави не проходить у другий тур, передає Цензор.НЕТ.

“Панове журналісти, тоді дивіться на реальні рейтинги поважних соціологічних кампаній. Що стосується того, що було опубліковано в понеділок, я думаю, ви самі побачили кілька моментів, через які ця інформація викликає сумніви”, – заявив він.

Глава фракції БПП також підкреслив, що він має кілька відмінних рейтингів, згідно з якими у другий тур виборів президента України можуть пройти Володимир Зеленський і Петро Порошенко. Політик додав, що команда Порошенка показує все, що було досягнуто за 5 років.

Нагадаємо, згідно з останніми опитуваннями, шоумен Володимир Зеленський продовжує лідирувати у президентському рейтингу. Між тим рейтинг чинного глави держави Петра Порошенка дещо знизився і тепер його підтримують 14,9% респондентів.

Джерело