«Твоя охорона побила 84-річну бабусю»: Ляшко зі своєю фракцією увірвався на засідання Кабміну

«Твоя охорона побила 84-річну бабусю»: Ляшко зі своєю фракцією увірвався на засідання Кабміну

У середу, 20 березня, на засіданні уряду України увірвався лідер Радикальної партії Олег Ляшко з депутатами своєї фракції. Кандидат у президенти влаштував скандал через плани уряду продовжити контракт з головою правління “Нафтогазу України” Андрієм Коболевым.

“На якій підставі ви продовжили контракт злодюзі Коболєву?” – запитав Ляшко у прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

«Радикал» заявив, що вимога його фракції – контракт не продовжувати “поки півтора мільярда гривень премій, які вони собі виписали, вивели в офшори, не повернуться в Україну”.

“Ще бабусю 84 років тільки що твоя охорона била у Кабміні. Ти для чого це зробив? Це ви перетворили країну в балаган, обікрали країну, 1,5 млрд грн премій Коболєва виписали і не повертали ці гроші”, — сказав Ляшко.

«Дісталося» і віце-прем’єра Геннадій Зубко.

“Зубко, не смійся, досмієшся. Через місяць не буде Петра (Порошенка – ред.), я побачу, де ти будеш. Бачите, як їм весело? Тому що у них космічні зарплати і вони нормально живуть. 5 років грабували країну, тепер за місяць до виборів імітують боротьбу з бідністю і думають, що народ такий дурний, що знову їх обере. Хто тебе вибирає? Тебе в колгосп ніхто не вибере”, – продовжив нардеп.

Глава Кабміну у відповідь заявив, що Ляшко «меганекультурно» вчинив зі своєю недоторканністю, дозволивши собі перервати засідання уряду.

“Ну, коротше, вам, я думаю, це не підходить, – вриватися в уряд, заходити і починати кричати. Я вас не пускав? Ну що ви говорите? Ви ж поважайте одну річ. Я там знаю, коли ви хочете прийти на уряд? Кожна людина виконує свої функції. Є там управління державної охорони, у них є свої інструкції. Ви залітаєте, ви ж недоторканні, ви ж дуже круті у нас депутати. Я людей не б’ю, а я люблю людей. Навіть більше, щиро люблю, а не по телебаченню”, – сказав Гройсман.

Далі сперечалися про пенсії, соціальне забезпечення і тарифах на комунальні тарифи.

Джерело