Це мабуть найсмішніші вибори президента за всю історію, і не тому, що в них бере участь Зеленський…

Це мабуть найсмішніші вибори президента за всю історію, і не тому, що в них бере участь Зеленський…

КрысЮля пробила очередное дно. Заявила, что Ульяну Супрун ПРИСЛАЛИ ИНОСТРАНЦЫ, ЧТОБЫ ПРОВОДИТЬ ЭКСПЕРИМЕНТЫ НАД УКРАИНЦАМИ. А завтра что ляпнет? Про печеньки госдепа и наколотые апельсины?
@natohawks

Helgi Sharp NEWs:
Президентські перегони.
1. Позов Порошенка проти ВВС: Високий Лондонський суд визнав матеріал однобоким.
NB. Нагадаю: Бі-Бі-Сі заявляла, що адвокат Трампа Майкл Коен отримав таємний платіж в розмірі $400 тис за організацію переговорів між Трампом і Порошенко.

Я б на місті Порошенка не зупинявся, через цей же суд розіп’яв ВВС прямо у трусіках на їх «стандартах» та стягнув ці $400 тис на допомогу нашій армії.

2. Глава МЗС Словаччини Лайчак попросив Україну забезпечити акредитацією на виборах всіх спостерігачів — у тому числі, і заліських пропагандистів.
NB. До себе хай кличуть хоч патагонських приматів, хоч північнокорейських чучхістів. Україна ж у питаннях виборів співпрацює виключно з цивілізованним світом, а не з територією якутських скульпторів, де вже 20 років без всяких виборів править пранкер Вован з пітерського підворіття.

@Anakoyher
— Ізя, як на мене, від виборів президента України потрібно усунути не тільки російських спостерігачів, але й проросійських кандидатів.
— Сьома, ти що, пропонуєш залишити в бюлетенях лише одне прізвище?

3. Партія «Сила людей», яка висунула кандидатом в президенти Гнапа, вимагає, щоб той повернув заставні 2,5 млн гривень.
NB. Історія з Гнапом підтверджує моє глибоке переконання: «чесні антикорупціонери» в Україні — міф і казочка для буфетниці тьоті Зої зі Жмеринського вокзалу. То є такий же бізнес, як всі інші, але більш брудний, бо кричить, що святіше папи Римського. Ми кажемо — Лєщєнко, Шабунін, Гнап; маємо на увазі — треш, балабольство, квартири, гранти.

4. Верховний суд відхилив апеляцію Гриценка на рішення щодо позову до ЦВК.
NB. Вічно скривджений та нудний полковник, якого всі «прослуховують та переслідують» (анекдот про невловимого Джо пам`ятаєте?) замість того, щоб змагатись із своїми суперниками програмами, почав змагатись судами. І отримав ефект бумерангу — за свою брехню вже має позови на загальну суму 5 млн. грн.

Нагадаю: Порошенко дав на армію близько 1 млрд грн. Загальні ж витрати Гриценко на благодійність за п’ять років склали 0 млрд гривень, але він вже витратив більше 15 млн на передвиборчу кампанію. До речі, ставки букмекерів на цього «чесного» там, де й він сам — під плінтусом.

5. «Батьківщина» звинуватила СБУ у провокаціях під час виступу Тимошенко у Білій Церкві.
NB. Те, що я не люблю Тимошенко і готовий говорити про це відкрито, теж вважати провокацією СБУ? До речі, «провокаціі влади» у ході передвиборчих турне кандидатів — найбільш ефективний прийом самих кандидатів для підняття свого рейтингу. І не розуміють цього лише електоральні збоченці.

» rel=»noopener» target=»_blank»>Джерело