Розлючений чоловік облив бензином і підпалив дружину та її сина: подробиці шокуючої історії

Розлючений чоловік облив бензином і підпалив дружину та її сина: подробиці шокуючої історії

В Підгірне подружжя переїхало кілька років тому

У Дніпропетровській області чоловік після конфлікту облив бензином і підпалив дружину та її сина. Інцидент стався в Криничанському районі в суботу, 15 грудня.

37-річний господар будинку, житель села Підгірне Дніпропетровської області – розповідають сусіди – повернувся додому п’яний. Дружина нібито почала його лаяти. Чоловік схопився за каністру з бензином, облив ним жінку і підпалив. За матір заступився старший син, але й сам мало не згорів заживо.

Двох людей, охоплених вогнем, побачили сусіди. Допомогли загасити одяг, викликали швидку і поліцію.

У жінки та її сина опіки обличчя, живота, рук і ніг. Рани глибокі, кажуть медики.

«Стан хворих – середнього ступеня тяжкості, опік другого-третього ступеня, госпіталізовані у відділення. Була надана медична допомога, оброблення опікових ран, призначена інфузійна, антибактеріальна терапія, дезінтексикаційна терапія», – розповів Андрій Мінаков, завідувач хірургічним відділенням Криничанської центральної районної лікарні.

Однак, раптово, вранці, незважаючи на застереження медиків і ризик зараження ран, пацієнти від лікування категорично відмовилися. І поїхали додому.

В Підгірне подружжя переїхало кілька років тому. Виховують спільного молодшого сина і трьох старших дітей Людмили. Жінка часто сварила чоловіка за пристрасть до горілки, розповідають сусіди. Вчинку Олексія вони не виправдовують, але кажуть, що жінка могла сама його спровокувати.

Олексія правоохоронці затримали.

Як розповіла Ганна Старчевська, прес-секретар управління Нацполіції в Дніпропетровській області, цю подію кваліфіковано як замах на вбивство. Зараз йому обирається запобіжний захід. Якщо провину Олексія доведуть, найближчі 15 років він проведе за гратами.

Джерело