Притула розгромив Марув на фіналі Євробачення: Хто з ваших прихильників відкладе зброю і не поїде на Донбас?

Притула розгромив Марув на фіналі Євробачення: Хто з ваших прихильників відкладе зброю і не поїде на Донбас?

23 лютого, в Києві проходить фінал Нацвідбору на Євробачення-2019. Серед учасників фіналу – епатажна співачка MARUV, яка виступала з піснею Siren Song.

Після виступу співачка зізналася, що декілька країн їй пропонували представити їх на Євробаченні, але відмовилася їх назвати. Ведучий відбору Сергій Притула запитав, як її “патріотизм” можна співставити з її гастролями країною-агресором. У відповідь MARUV продовжила стверджувати, що Євробачення – конкурс пісні, а не політики, і вона несе мир.

“Після концерту в Гелінджику до вас підходили прихильники і казали, що завдяки вашим пісням вирішили відкласти зброю і не поїдуть більше на Донбас? – іронічно спитав Притула

“Ну такого я не слышала…” – відповіла співачка.

“Я не думаю, что все 4 миллиарда населения России хотят воевать с Украиной…” – добавила MARUV.

“4 мільярди – це мрія їх президента, а наша – 4 мільйони..” – пожартував Притула.

Джамала теж зачепила політичний момент у своєму коментарі до виступу фіналістки.

“Дякую що прислухалася до мене і додала вокалу. І номер ти зробила трохи спокійніший, хоча іноді виглядало, що ти робиш якийсь акт зі сценою, але це тільки вигляд. У мене є свої три пункти, за які я виставляю бали: пісня, відчуття від виступу, вокал. Минулого разу були запитання до вокалу номеру, пісня – клас. Сьгодні у мене менше питань до вокалу, номер клас, пісня клас. Але є особисте запитання, яке я не можу тобі не поставити. Уяви, ти вже в Тель-Авіві. Прес-конференція. 2000 журналістів. І тебе запитують: “Крим – це Україна?”, – спитала у MARUV Джамала.

Джерело