Ні журналістів, ні громадськості, ні послів: Павло Гриб у тюрмі гине від покинутості і безнадії

Ні журналістів, ні громадськості, ні послів: Павло Гриб у тюрмі гине від покинутості і безнадії

У нього й так уже давно стан глибокої депресії, а тепер добавилося почуття безнадії й покинутості. Він же не боєць, не пасіонарій. Хлопчина навіть і думки не допускав, щоб їхати у ворожий рашистан. Його виманили у здавалося б, безпечну Білорусь і звідти викрали та зараз фізично й морально знищують. Він не був до цього ні морально, ні фізично готовим.

А зараз чи не найбільшою психологічною катастрофою, яка може призвести до фатальних наслідків для хлопчини стає те, що він відчуває себе геть покинутим. Колись на перші суди до нього приїжджали ще трохи українські й російські журналісти. Потім уже яких пару російських більш-менш співчутливих приходили, а зараз абсолютно нікого. Сподівався на консула, бо попередній дійсно переймався. Але пройшла ротація і йому здається (чи й справді так), що новий байдужіший. Стверджує, що на якийсь останній суд зайшов ненадовго та й вийшов до закінчення, а Павло так і не зміг йому передати якесь своє клопотання….

Коротше, стан у Павла жахливий. А ще тюремники не приховують, що доки в СІЗО, то ще куди не йшло, але як він переживе етап, кажуть, не уявляють.

Я це все пишу не щоб видушити з когось сльозу. У Павла Гриба має бути якийсь вирішальний суд у найближчі дні.

21.03 о 11.00 та 22.03 о 10.00. Проходитиме в «Северокавказском окружном военном суде». Я нічого не знаю про особливості доступу на процес, можливі зміни. Але, представники основних каналів та видань мають координати його батьків, можуть сконтактуватися. Мати вже там у Ростові. Батько теж виїхав, але йому можна дзвонити на вайбер чи телеграм. А на всяк випадок, у Києві перебуває сестра Ольга, яка теж може все пояснити й сконтактувати. Звісно, тут не буду вивішувати їхніх телефонів. Але якщо хтось із зацікавлених ЗМІ звернеться, неодмінно продиктую (тільки для контактів, а не для публікації!).

Сам ні до кого з преси поки достукатися не зміг. Мої контакти не заходять далі простих гостьових редакторів, а більшість потужних каналів мене інформаційно блокують через мою політичну позицію. Але тут справа не про політику. Хлопець занепадає й гине не лише від хвороб та неволі, але й від почуття покинутості й безнадії.

Джерело