«Нацкорпус» приймає виклик Петра Порошенка

«Нацкорпус» приймає виклик Петра Порошенка

Rostyslav Demchuk

«Нацкорпус» приймає виклик Петра Порошенка битися не на життя, а на смерть!

Лідер партії «Національний корпус» Андрій Білецький звинуватив президента Петра Порошенка в підготовці фізичного тиску або й фізичного знищення націоналістів.

З таким звинуваченням Білецький виступив 11 березня на прес-конференції в агентстві Інтерфакс-Україна.

«Я назву конкретні імена і прізвища. І нехай подають до суду, я на 100% впевнений в цій інформації. Замовником цієї історії виступає Порошенко. Виконавцем виступає Віктор Юнусович Кононенко псевдо «Латиш»…

Він через якогось Іллю псевдо «Кочівник» відповідає за зв’язки з криміналітетом … за допомогою цього Іллі «Кочівника» буде зроблено замовлення на кримінал — знищення або фізичний тиск керівників руху. Орденоносець Порошенка «Нарік» буде давати своїх бійців. Ми ці плани прекрасно знаємо «, — сказав Білецький.

Разом з тим, він заявив, що представникам Нацкорпусу «на це наплювати».

«Ми пройшли війну. Ми пройшли Майдан. Ми фронтовики і ветерани. І я б рекомендував кримінальним авторитетам 10 разів подумати перед тим, як брати такі замовлення від Порошенка і його шісток», — сказав Білецький.

Також, за його словами, влада хоче знищити полк Азов.

«Ведеться активна розробка питання, як розпустити краще бойовий підрозділ, яке зараз знаходиться на фронті і має за останні два місяці величезні досягнення зі знищення терористів і бронетехніки», — заявив Білецький.