Людина з великої букви! Леонід Гозман гідно пояснив, як Росія захоплювала Крим та Донбас, про ДНР і ЛНР

Людина з великої букви! Леонід Гозман гідно пояснив, як Росія захоплювала Крим та Донбас, про ДНР і ЛНР

Людина з великої букви! Леонід Гозман гідно пояснив, як Росія захоплювала Крим та Донбас, про ДНР і ЛНР. Рідко ставимо щось російською, але тут просто все чітко, просто і зрозуміло як на кухні. Все з кожною хвилиною розвиднюється. Слава Україні! Слава таким російськомовним як Леонід Гозман, яких напревеликий жаль дуже мало в Росії, і приклад для всіх, щоб мати як розтлумачувати тупим ватним росіянам.

Російський опозиціонер Леонід Гозман не побоявся виступити на каналі Росія 1 проти путінських прислужників, поклавши відповідальність за війну в Україні на всіх громадян Російської Федерації. Також заявив, що якби Росія не поставляла в окуповані території України зброю, гроші, людей — війна закінчилася б за один день. Ніхто з присутніх не сказав і слова на його критику ДНР і ЛНР і їх лідерів, назвавши ким вони були до війни, на кого кремлівські злочинці зробили ставку.

УВАГА! Ненормативна лексика, тому заберіть дітей від екрану. Рідко знову ж кажу ставимо щось російською, але тут також просто все чітко, просто і зрозуміло як на кухні. Все з кожною хвилиною розвиднюється. Ці два лабуха з Росіїї спочатку матюкались, а потім просто замовчали, бо навіть ці дворові матюкливі пацанчики починають на простих запитаннях і фактах розуміти, що в тому Криму вони ніколи не були і поїдуть в Туреччину або Таїланд, бо в Криму дорого, і такі дибіли як вони кричать по всій Росіі «КРИМ НАШ», але нащо він ім і скільки позору і проблем приніс вони не розуміють. Хлопці з хвилини 5:40 просто прозрівають. Галичанин взагалі поклав їх на лопатки і почув саме головне післясвого запитання до російського пукана «От скажі мнє, тєбє что от єтого Крима?» відповідь пукана що на екрані «Ніх*я» здивувала навіть нас. Хлопці хоч бидло матюкливе, яких в Росії сотні тисяч, але починає прозрівати і під кінець розмови вони просто зависають, і намагаються переварити, і співтавити факти і зрозуміти, і видно як іх процесор просто підвисає на максимуму завантаження іхнього мозку. Слава Україні! Слава таким Галичанам і приклад для всіх щоб мати приклад як пояснювати тупим матюкливим росіянам.

» rel=»noopener» target=»_blank»>Джерело