Конструкції Керченського моста попадали у воду – показали нові руйнування

Конструкції Керченського моста попадали у воду – показали нові руйнування

В окупованому Криму обвалилася частина Керченського мосту.

У мережі з’явилися фото розламаних конструкцій, які впали у воду, повідомляє кримський блогер RoksolanaToday&Крим у Twitter. Повідомляє korupciya.com

Будівельники опускали на опори моста одну з залізничних секцій на мілководді. Вона нахилилася і впала у воду. За словами блогера, при падінні секція пошкодила ще одну частину конструкції.

За попередніми підрахунками, на відновлення пошкодженого фрагмента знадобиться близько двох місяців.

Можливою причиною обвалення моста назвали несправність домкратної системи, якою піднімали залізничні секції. Домкрат встановили на чотири листа заліза, які між собою не були закріплені.

Під час установки секції домкрат поїхав у бік і влаштував обвалення.

Додамо, що нещодавно у США пояснили, навіщо Росія побудувала Керченський міст.

Росії потрібен Керченський міст насамперед для того, щоб закрити для України прохід через Керченську протоку і влаштувати економічну блокаду портів. Стратегічна мета – нашкодити українській економіці.

Таку думку висловив в інтерв’ю “Голосу Америки” колишній командувач сухопутними силами США у Європі генерал-лейтенант Бен Ходжес.

З його слів, відносно невелика висота мосту – це не помилка інженерів, а спеціально продуманий Кремлем момент.

“Міст, побудований через Керченську протоку, зроблений так, щоб великі вантажні кораблі, які в звичайних умовах проходили в або з Маріуполя і Бердянська, більше не могли це робити. Це не випадково і не помилка проекту (невелика висота мосту). Це був навмисний крок, щоб не тільки встановити міст в Україні з російською території, але також і почати блокаду Азовського моря. Стратегічною метою цього – нашкодити українській економіці через важливість цих портів і задушити Азовське море і встановити повний контроль Росії”, – сказав Ходжу .

Нагадаємо, автомобільну частину об’єкта окупанти відкрили ще у травні минулого року. Довжина мосту через Керченську протоку, що з’єднує анексований півострів і Краснодарський край РФ, становить 19 кілометрів.

Однак після зведення незаконного об’єкту в окупантів почалися з ним регулярні проблеми. Йому вже давно пророкують незавидну долю.

Так, старший науковий співробітник Інституту водних проблем Російської академії наук, кандидат геолого-мінералогічних наук Юрій Медовар впевнений, що Керченський міст довго не простоїть.

Джерело