Глава МВС: Ми зруйнували “сітку” Порошенко з виплат по 1000 гривень

Глава МВС: Ми зруйнували “сітку” Порошенко з виплат по 1000 гривень

Міністерство внутрішніх справ займається тільки порушеннями виборчого законодавства з боку передвиборчого штабу президента України Петра Порошенка. Діяльність штабів інших кандидатів у президенти, в тому числі «сітка» Юлії Тимошенко перебуває у сфері діяльності ДБР та СБУ. Про це в інтерв’ю Дмитру Гордону розповів глава МВС Арсен Аваков.

«Вам відомо, що ДБР та СБУ займаються, так званої “сіткою” штабу Тимошенко. Там є окремі матеріали, яких я не бачу і відносно, яких ми не ведемо жодних виробництв. Ми ведемо виробництво по штабу Порошенка, кілька епізодів, в тому числі з Київської області. Це викликає велике нервічне занепокоєння і я це розумію, але, панове, ми не можемо дозволити собі поставити нашу демократію в залежність від товщини гаманця кандидата. У нас змагання не грошей, а змагання все-таки якихось платформ. І я для себе прийняв таке рішення, щоб ми будь-якими шляхами цей фактор максимально нівелювали», – сказав він.

Аваков зазначив, що і він і поліцейські розуміли, що відповідна реакція обов’язково буде. МВС будуть дискредитувати.

«Звичайно отримали. І ще отримаємо. Але за те ми зробили божевільну превенцію. Я дуже задоволений, що ми зруйнували сітку, ще доб’ємо до кінця, засновану на бюджетних коштах. Коли через програму “Турбота” намагалися видавати лояльним виборцям по 1000 гривень. Якщо ти не лояльний тебе не оберуть. Ось ви, товаришу Гордон, сказали, що не голосуєте за Порошенка, вам не дадуть 1000 гривень, а сусідові вашому дадуть. І вас задушить почуття несправедливості і спіраль ненависті розвинеться, а це погано», – резюмував Арсен Аваков.

Раніше Аваков розповів, що відносини між ним і Порошенка завжди були не безхмарні. Конфлікт розпочався чи не з моменту призначення на посаду.

Джерело