23-річна дівчина була впевнена, що чекає на близнюків. Але дізнавшись результати УЗД заплакала..

23-річна дівчина була впевнена, що чекає на близнюків. Але дізнавшись результати УЗД заплакала..

Дізнавшись результати УЗД, 23-річна дівчина була так приголомшена, що розплакалася прямо в кабінеті у лікаря. І її можна зрозуміти.

Дізнавшись про те, що скоро в їхній родині буде малюк, Олександра і її чоловік Антоній були просто на сьомому небі від щастя, передає Ukr.Media.

У пари вже був син, але вони завжди мріяли про велику родину, тому новина про швидке поповнення стала для них справжнім щастям.

1

Але після огляду лікар обрадував їх ще більше, повідомивши, що у них буде двійня. Ну що за батьки які не мріють про близняшок?

Однак незабаром Олександра потрапила на прийом до іншого фахівця, і той повідомив їй новину, до якої вона вже точно не була готова.

Дізнавшись результати УЗД, 23-річна дівчина була так приголомшена, що розплакалася прямо в кабінеті у лікаря. І її можна зрозуміти.

2

Інформація про те, що в Олександри будуть близнюки не підтвердилася. Виявилося, що дівчина чекає не двох, а відразу трьох малят.

Однак і це виявилося неправдою. Подальші дослідження показали, що в животі у Олександри розвивається відразу чотири плода.

А тим часом живіт 23-річної дівчини не припиняв рости, і останнє ультразвукове дослідження відкрило неймовірну правду: у Олександри буде відразу п’ять малюків!

3

Прийшов час народжувати. І незважаючи на складність випадку, пологи пройшли без ускладнень.

Так в один день дівчина стала мамою відразу п’ятьох малюків — однієї дівчинки і четверо хлопчиків. Дітки з’явилися на світ в результаті кесаревого розтину.

4

Однак у тата малюків у той день все йшло не так гладко. Він якраз перебував в іншому місті, і новина про пологи дружини застала його зненацька.

Чоловік вже думав, що не застане настільки важливий момент в житті його родини — народження його відразу п’ятьох діточок. Але, на щастя, він встиг.

«Я плакав усю дорогу, бо був упевнений, що пропущу народження малюків», — говорить він.

5

Цей випадок став першим в історії чеської республіки, коли в результаті природного зачаття на світ з’явилися п’ятеро близнят.

За запевненням керівника празького «Інституту по догляду за матерями та дітьми», всі діти народилися абсолютно здоровими.

Сьогодні Деніель, Майкл, Алекс, Мартін і Терезка ростуть міцними і здоровими дітками, і радують своїх батьків новими звершеннями.

Так, це не та кількість дітей, які планували Антонін і Олександра. Однак вони ні на що б не проміняли своїх п’ятьох крихіток, яких вважають справжнім благословенням!

6

Шанс зачати п’ятьох близнюків становить один на 47 мільйонів, і ймовірність того, що всі 5 виживуть під час вагітності і пологів ще нижче, тому я безумовно вважаю, що це справжнє диво!

Джерело